PLPT

A+ A A-

Wpływ rozwoju usług na żądanie na reorientacje w branży e-grocery, e-handlu i gastronomii w Polsce - relacja ze spotkania 7 czerwca 2016

W dniu 7 czerwca 2016 r. w Instytucie Logistyki i Magazynowania odbyło się spotkanie, podczas którego ILIM wraz z firmami PointPack i PapuKurier zaprezentowali najnowsze trendy na rynkach e-commerce, e-grocery i usług na żądanie oraz ich wpływ na miejskie usługi kurierskie.

Trendy i nowe technologie w logistyce - relacja ze spotkania 17 czerwca

W dniu 17 maja 2016 r. w Instytucie Logistyki i Magazynowania odbyło się spotkanie na którym Instytut wraz z firmą VersaBox zaprezentowali trendy i nowe technologie w logistyce. Uczestnicy zapoznali się z dostępnymi obecnie na rynku rozwiązaniami magazynowym oraz z obecnymi kierunkami rozwoju  robotyki.

Zaawansowana robotyka w magazynowaniu - kreatywne warsztaty 17 maja


Szanowni Państwo,
Instytut Logistyki i Magazynowania wraz z firmą VersaBox, serdecznie zaprasza na kreatywne warsztaty dotyczące zastosowania autonomicznych robotów transportowych dla wsparcia i poprawy efektywności procesów magazynowych. Spotkanie odbędzie się 17 maja 2016 r. w Instytucie Logistyki i Magazynowania.

7 czerwca: spotkanie grupy roboczej ds. logistyki miejskiej przy Polskiej Logistycznej Platformie Technologicznej

Logistyka miejska ma dziś podstawowe znaczenie w świetle nowych trendów takich jak wzrost rynku e-commerce, usług na żądanie (on-demand) oraz e-grocery. Ciągły wzrost przewożonego wolumenu na ostatniej i pierwszej mili w segmencie B2C wymaga rewizji rozwiązań w obszarze organizacji transportu i dystrybucji, poprawy planowania czy wydajniejszego wykorzystywania zasobów i posiadanej infrastruktury w obszarach miejskich.

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016

 


18-20 maja 2016 r. Poznań stanie się ponownie miejscem spotkania logistyków z całej Polski. XIII edycja Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2016 zyska również wymiar europejski, ponieważ będzie organizowana wspólnie z Europejskim Kongresem Logistycznym EUROLOG 2016. Wysoki poziom i szeroki zasięg kongresów po raz drugi doceniło w ten sposób Europejskie Towarzystwo Logistyczne.

Last Updated on Wednesday, 02 March 2016 11:34

Hits: 585

Read more: Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016

© ILiM | All rights reserved.